top of page

Yeni Montaj

Asansör montajı tam anlamı ile bir mühendislik çalışmasıdır. Bu yüzden de öncelikle bu hizmeti alacakların mutlaka uzman, belgeleri tam firmalar ile çalışması gerektiği unutulmamalıdır.
Montaj yapılacak olan alanda çalışma, proje örnekleri yapılarak danışanımızın itek özelliklerine ve günümüz yönetmeliklerine uygun olarak teklif sunulmaktadır.

3.png

Periyodik Bakım

2.png

Firmalardan hizmet alınacağı zaman şu asla unutulmamalıdır ki bu iş bilgi, eğitim, ekipman ve deneyim isteyen bir iştir. Bu yüzden de bakım deyip geçmemek ve çok iyi araştırma yapmak gerekir. Sizin beklentilerinize yanıt verebilecek olan kriterde ki firmalardan böyle bir hizmet alımına gidilmelidir.

Hizmet alımı yapılacak olan firmanın referanslarına mutlaka bakılması gerekir. Hizmet veren firmalarda mutlaka TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi HYB bulunmalıdır. Yine gerek MYK gerek Çıraklık Eğitim Merkezinden belge almış teknisyenlerin bu alanda çalışması gerekir. Tüm bu belgelere sahip olan firmalardan hizmet alınmalıdır. Aksi halde ciddi risk içerir.

Revizyon

Asansör revizyonu asansörünüzün daha güvenli, daha konforlu, daha teknolojik, daha estetik görünmesine sebep olur. Bunun yanı sıra revize edilen asansör daha az enerji tüketimine fırsat verir ve enerji maliyetlerinizin düşmesini sağlar.

Ayrıca, güvenliğimiz için uyarlanan Yeşil, Sarı, Kırmızı etiketlere dikat etmemiz gerekmektedir.

Asansörünüzü teknolojik yeniliklere ayak uydurarak  yenileyebilir hem can güvenliğini hem binanızın değerini arttırabilirsiniz.

4.png
bottom of page